Pielęgniarka / Pielęgniarz do opieki domowej

Portal-medica.pl

Brzeg, opolskie

Opis stanowiska pracy

MEDSAL Sp. z o.o. Poradnia Specjalistyczna

w związku z realizacją Projektu: "Domowa opieka geriatryczna w powiecie brzeskim" realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

zatrudni pielęgniarki / pielęgniarzy do realizacji świadczeń
w zakresie pielęgniarskiej opieki domowej.

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych w warunkach domowych u Pacjenta;
  • Przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji;
  • Wykonywanie badań EKG, pomiaru ciśnienia i poziomu cukru;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej oraz ewidencyjnej;

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza
  • Sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANE:

  • Ukończona specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub kurs specjalistyczny w dziedzinie:

               - pielęgniarstwa środowiskowego;

               - pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego;

  • doświadczenie w pracy w opiece w środowisku domowym.

OFERUJEMY:

  • Formę zatrudnienia adekwatną do oczekiwań kandydata (umowa zlecenie, kontrakt);
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość realizacji opieki w domach Pacjentów z najbliższej okolicy miejsca swojego zamieszkania, w celu ułatwienia procesu opieki nad Pacjentami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia