Pielęgniarka / Pielęgniarz ANGLIA

International Healthcare Resourcing Ltd

Oxford, zagranica

Opis stanowiska pracy

International Healthcare Resourcing Ltd to brytyjska agencja pośrednictwa pracy działająca w branży medycznej w Wielkiej Brytanii i Australii.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko PIELĘGNIARZA / PIELĘGNIARKI w spitalach oraz domach opieki w południowej Anglii.

Wymagania
 tytuł licencjata lub magistra pielęgniarstwa
 doświadczenie w zawodzie – min. 6 miesięcy
 rejestracja w NMC , w trakcie rejestracji lub gotowość do szybkiego rozpoczęcia procesu rejestracji
 znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym
 entuzjazm, zaangażowanie

Pracodawca oferuje:
 legalną pracę na warunkach brytyjskich
 umowę o pracę na czas nieokreślony
 37,5 godzin pracy/tydzień (pełen etat)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

IHR prowadzi jednocześnie rekrutacje na różne stanowiska na terenie całej wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

International Healthcare Resourcing Ltd jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się rekrutacją w sektorze medycznym w Wielkiej Brytanii, Europie Kontynentalnej, Australii oraz Nowej Zelandii.

www.ihrgroup.com.au
www.facebook.com/ihrgroup
www.linkedin.com/company/international-healthcare-resourcing-ltd

Wymagania

Prezentacja firmy

International Healthcare Resourcing Ltd zajmuje się rekrutacją personelu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
60PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość płatnych nadgodzin
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia