Pielegniarka/ Pielęgniarz Anestezjologiczna/y

Portal-medica.pl

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

MIEJSCE PRACY: Specjalistyczny Szpital EuroMediCare we Wrocławiu

GŁÓWNE ZADANIA:
- Praca na bloku operacyjnym
- Praca w systemie zmianowym
- Prowadzenie dokumentacji medycznej
- Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Współpraca z lekarzami i personelem medycznym w celu zapewnieni pacjentowi skutecznej opieki
WYMAGANIA:
- Wykształcenie kierunkowe :magister lub licencjat pielęgniarstwa,tytuł pielęgniarki dyplomowanej
- ukończony kurs anestezjologiczny
- Aktualne prawo wykonywania zawodu
- Znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
- Cierpliwość, dyspozycyjność, elastyczność oraz życzliwe podejście do pacjenta
UMIEJĘTNOŚCI:
- Komunikacji
- Planowania i organizacji pracy własnej
- Pracy w zespole
- Odpowiedzialności i samodzielności
GWARANTUJEMY:
- Umowę o pracę
- Uczestnictwo w szkoleniach
- Przyjazną atmosferę, miłych współpracowników
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Po

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia