Pielęgniarka/Pielęgniarz Anestezjologiczna/ny

Scanmed S.A.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań i obowiązków:

  • Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, pielęgnacyjnych, opiekuńczych i edukacyjnych wobec pacjentów, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną,
  • Dbanie o prawidłowe zabezpieczenie komórki organizacyjnej - miejsca i warunków (leki, materiał opatrunkowy, sprzęt medyczny, środki dezynfekcyjne itp.) oraz druków medycznych i artykułów biurowych.
  • Wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z uprawnieniami pielęgniarskimi
  • Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi i sprzętu medycznego zgodnie z obowiązującymi procedurami, przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki
  • Stosowanie właściwej i efektywnej gospodarki materiałami medycznymi i lekami

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na oddziale anestezjologicznym;
  • Kurs kwalifikacyjny/specjalistyczny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego,
  • Dyspozycyjność, punktualność, elastyczność.
  • Życzliwe podejście do pacjenta.
  • Otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, ambitnym zespole
  • Elastyczne formy współpracy
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.