Pielęgniarka /Opiekunka do prywatnych domów opieki w Wielkiej Brytanii

Ortus-Conslulting

Derby, zagranica

Opis stanowiska pracy

meetingpoint – personnel search & selection (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7280) dla swojego Klienta: brytyjskiej firmy z sektora opieki medycznej, pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Pielęgniarka /Opiekunka do prywatnych domów opieki

Miejsce pracy:
Anglia i Irlandia Północna (różne lokalizacje)

Obowiązki:
• Zapewnienie profesjonalnej pielęgnacji i opieki,
• Wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych u pacjentów wg obowiązujących zasad
• Współpraca z lekarzami i z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki na wysokim poziomie

Wymagania

• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym, mile widziana znajomość na poziomie dobrym i bardzo dobrym
• rozpoczęta lub deklaracja szybkiego rozpoczęcia rejestracji w Nursing & Midwifery Council (NMC)
• dostępność w przeciągu maksymalnie 3 miesięcy
• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• Dyplom ukończenia studiów o kierunku: Pielęgniarstwo lub Szkoły Pielęgniarskiej,
• Kwalifikacje pielęgniarskie i aktywne Prawo Wykonywania Zawodu,
• Minimum 3-5 lat doświadczenia w zawodzie: Pielęgniarka

Prezentacja firmy

Ortus-Consulting jest polską firmą specjalizującą się w doradztwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia