PIELĘGNIARKA ODDZIAŁOWA

Medi-System Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Do pracy w Ośrodku MEDI-system HONORATA, poszukujemy osób na stanowisko:

PIELĘGNIARKA ODDZIAŁOWA,

miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie ośrodka
  • samodzielne organizowanie pracy na swoim stanowisku
  • zapewnienie zasobów personalnych na podległych stanowiskach, przygotowywanie grafików
  • miesięczne rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sprawozdawczość
  • organizacja pracy oraz ocena efektów, zaangażowania i umiejętności podległego personelu
  • nadzór nad realizacją procedur i standardów opieki
  • nadzorowanie prac sanitarno- porządkowych
  • nadzór nad infrastrukturą obiektu
  • gospodarka magazynowa
  • monitorowanie, składanie i odbiór zamówień
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji oraz informacji w zespole
  • nadzór nad prawidłowością prowadzonej dokumentacji medycznej

Nasze oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie medyczne – kierunek pielęgniarstwo
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku pielęgniarskim
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie w organizacji i nadzorze pracy podległego personelu
  • biegła obsługa komputera (znajomość programów pakietu MS Office)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość doskonalenia się w ambitnym, doświadczonym zespole
  • pracę w firmie o wiodącej pozycji rynkowej

Prezentacja firmy

Firma MEDI- system zajmuje się szczególnymi obszarami świadczeń m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne