Pielęgniarka (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Monachium, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta prywatnej kliniki, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Zapewnienie profesjonalnej pielęgnacji i opieki,
- Wykonanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych u pacjentów wg obowiązujących zasad,
- Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- Współpraca z lekarzami i z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki na wysokim poziomie.

Wymagania:
- Dyplom ukończenia Szkoły Pielęgniarskiej lub licencjat pielęgniarstwa lub dyplom magistra pielęgniarstwa,
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B2) lub znajomość na poziomie komunikatywnym (B1) i chęć do kontynuacji nauki języka w Niemczech,
- Doświadczenie zawodowe,
- Chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu,
- Życzliwe podejście do pacjenta.

Oferujemy:
- Pełną pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów niezbędnych do nostryfikacji dyplomu,
- Gwarancję zatrudnienia przed rozpoczęciem procedury uznania dyplomu,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Dodatki zmianowe, wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach płatne zgodnie z niemieckim kodeksem pracy,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pracę opartą na wzajemny szacunku w miłej atmosferze,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca (odtrącane z wynagrodzenia),
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Etapy procesu rekrutacyjnego:
Etap I
- Złożenie aplikacji (w języku niemieckim),
- Test językowy przeprowadzany przez konsultanta.
Etap II
- Rozmowa w języku niemieckim z przedstawicielem pracodawcy (telefoniczna lub osobista),
- Zebranie dokumentów umożliwiających nostryfikacji dyplomu,
- Tłumaczenie dokumentów,
- Złożenie dokumentów do uznania dyplomu (czas procedury może wynosić do 4 miesięcy),
Etap III
- Organizacja wyjazdu,
- Rozpoczęcie samodzielnej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.