Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych czynności:

- Podawanie posiłków
- Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych,
- Wspieranie aktywności ruchowej pacjentów,
- Kontakt z bliskimi pacjentów,
- Podawanie lekarstw zgodnie z dokumentacją,
- Kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi,
- Podłączanie kroplówek i wykonywanie zastrzyków,
- Przygotowanie pacjentów przed badaniem lekarskim,
- Prowadzenie dokumentacji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia kierunkowego pielęgniarskiego: dyplom magisterski lub licencjacki; dyplom pielęgniarki (wymagane doświadczenie zawodowe)

- Znajomości języka niemieckiego w stopniu dobrym

- Gotowości podjęcia pracy w trybie zmianowym

Prezentacja firmy

Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o to spółka należąca do Polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia