Pielęgniarka Niemcy 3100€/miesięcznie

Gawo Recruitment

Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Gawo Opieka na rynku polskim działa od 1999 roku. Prowadzimy rekrutacje międzynarodowe dla sektora branży medycznej. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego (certyfikat nr 961)

W imieniu niemieckiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz - Niemcy

Miejsce pracy: Berlin

Wymagania:

  • wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem lub świadectwem ukończenia szkoły + nostryfikowany dyplom w Niemczech,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenia w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku,
  • życzliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka.

Oferujemy:

  • stałą i legalną pracę w oparciu o niemieckie przepisy prawa pracy
  • od 2700 do 3100 Euro brutto/miesięcznie - wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą( ok 40 godzin tygodniowo) + dodatki za pracę w nocy, weekendy i dni świąteczne, za rozłąkę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • 24 dni płatnego urlopu rocznie,
  • sponsorowany bilet na powroty do Polski
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pomoc i wsparcie Agencji na każdym etapie zatrudnienia,

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

POLUB NAS NA FACEBOOK’u I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z OFERTAMI PRACY!

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia