Pielęgniarka, etat, okolice Heilbronn

Beta Aktiv GbR

Heilbronn, zagranica

Twój niezawodny doradca branży medycznej w Niemczech

Miejsce pracy: Heilbronn

BETA aktiv GbR- stała i legalna praca w Niemczech.

Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym pielęgniarkom i pielęgniarzom w Niemczech.

Dysponujemy miejscami pracy w wielu miejscowościach.

50% dopłata do kursów języka niemieckiego.

Całkowita refundacja po osiągnięciu poziomu B2 lub B1 Pflege.

Zapytaj o pracę w domach opieki, szpitalach , klinice !

Oferta pracy Nr P 2015003 na stanowisko:

PIELĘGNIARKA środowiskowa w okolicach Heilbronn.

PRACODAWCA: Diakonia.

Miejsce pracy:

- środowisko
- praca zmianowa.

Liczba wakatów: 2.

Dostępność oferty pracy: od zaraz.

Oferujemy:

Jeżeli Twój dyplom nie jest jeszcze uznany w Niemczech zrobimy to dla Ciebie.

Ponadto oferujemy:

- Umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach, z pełnym pakietem socjalnym (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
- Pewne zatrudnienie do emerytury na uregulowanych niemieckich warunkach
- Zatrudnienie na 100% etatu
- 39 godzin w tygodniu
- Zakwaterowanie zapewnione
- Wynagrodzenie zgodnie z obowiązującą taryfą płacową obowiązującą w Diakonii (od 2.514,00 Euro brutto bez doświadczenia zawodowego do 3.286,00 Euro brutto jeśli uznanych jest przynajmniej 15 lat doświadczenia zawodowego + 13-pensja w wysokości 90% wynagrodzenia
- Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedziele oraz dni świąteczne
- Okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- Dobry klimat w miejscu pracy
- 30 dni urlopu
- Polskojęzyczną osobistą obsługę podczas podejmowania pracy w Niemczech
- Pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.