Pielęgniarka Dyplomowana/Pielęgniarz Dyplomowany

Blu Global UK Limited

Anglia, Wielka Brytania, zagranica

Od: Blu Global UK Limited
Miejsce pracy: Anglia, Wielka Brytania

Wynagrodzenie: 4 000 euro miesięcznie

W imieniu naszych klientów poszukujemy pielęgniarek/pielęgniarzy dyplomowanych

Unikalna oferta pracy dla jednej z najlepiej prosperujących organizacji służby zdrowia w Wielkiej Brytanii, która specjalizuje się w zapewnianiu specjalistycznej opieki osobom starszym. Placówki opieki zostały niedawno odnowione i zapewniają wspaniałe warunki pracy.

Pielęgniarki dyplomowane/Pielęgniarze dyplomowani otrzymają bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, odbędą szkolenie oraz otrzymają pomoc w pokryciu kosztów lotu i zakwaterowania.

Opis pracy:

Obowiązki pielęgniarki dyplomowanej/pielęgniarza dyplomowanego to:

  • zapewnianianie opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie
  • wykonywanie wszystkich czynności określonych w kodeksie etyki zawodowej pielęgniarek i położnych, spełnianie wymogów rejestracyjnych
  • Zarządzanie i nadzór nad personelem medycznym
  • Podawanie leków, pomoc w ubieraniu, cewnikowanie, karmienie przez rurkę, pomoc osobom cierpiącym na przewlekłe choroby
  • Stosowanie się do zasad bezpiecznego systemu pracy, w tym bezpieczne udzielanie pomocy pacjentom
  • Kontakt z rodziną pacjenta, z lekarzem prowadzącym leczenie, udzielanie pomocy medycznej i społecznej zapewniającej dobre samopoczucie pacjenta
  • Punktualna i odpowiednia wymiana opatrunków i innych środków/sprzętów medycznych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie NMC Pin byłoby zaletą, ale nie jest konieczne
  • 12 miesięcy doświadczenia w pracy jako pielęgniarka
  • Umiejętności pielęgniarskie
  • Opiekuńczość
  • Prawo jazdy byłoby zaletą, ale nie jest konieczne

Oferujemy

Nasz klient oferuje pomoc w pokryciu kosztów lotu i zakwaterowania, atrakcyjne programy urlopowe, atrakcyjny program emerytalny, możliwości rozwoju zawodowego, pomoc w opiece nad dzieckiem i program zniżek dla pracowników. Dodatkowo darmowe miejsce parkingowe i odzież medyczna zostaną zapewnione.

Firma promuje doświadczone opiekunki/opiekunów dla osób starszych na stanowisko pielęgniarki dyplomowanej/pielęgniarza dyplomowanego po otrzymaniu NMC Pin (zazwyczaj w ciągu 3 miesięcy)

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV w języku angielskim. Nasi konsultanci będą się bezpośrednio z Państwem kontaktować.