pielęgniarka do pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej

Przychodnia Rodzinna Mediccare

Syców, Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
1. Tytuł Magistra Pielęgniarstwa lub licencjat z pielęgniarstwa, ewentualnie dyplom pomaturalnej szkoły pielęgniarskiej.

Mile widziane:

1. Specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego, oraz promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.
2. Kurs EKG, kurs szczepień.
3. Staż pracy w POZ.
4. Umiejętność zakładania holterów.
5. Prawo jazdy kat. B.
6. Umiejętność obsługi komputera, programów Portal Świadczeniodawcy, E-WUŚ – związanych z komunikacją z NFZ.

Proces rekrutacyjny będzie odbywał się w oparciu o aplikację (CV wraz ze zdjęciem).

Prosimy przesyłać pliki w formacie PDF lub DOC.

Prezentacja firmy

Przychodnia Rodzinna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia