Pielęgniarka do pracy w Niemczech

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Ingolstadt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Opieka pielęgniarska nad osobami starszymi w niemieckich domach opieki lub klinikach
  • Przeprowadzanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych z zachowaniem koniecznej profilaktyki
  • Pomoc przy uruchamianiu i uaktywnianiu pacjentów
  • Zachowanie i stosowanie obowiązujących zasad higieny
  • Prowadzenie opieki i terapii zajęciowej
  • Dokumentowanie przeprowadzanych czynności

Wymagania

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie zawodowe uznane w Niemczech
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność samodzielnej, rzetelnej pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w niedziele i święta
  • Gotowość do wyjazdu i zdolności adaptacyjne

Do czasu uznania dyplomu w Niemczech istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku pomocnika pielęgniarza (9,75euro/h + dodatki)

Prezentacja firmy

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 800PLN - 10 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
24 euro diety za dzień pracy i darmowe noclegi
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy