Pielęgniarka asystentka przy zabiegach przeszczepu włosów

Polski Hr Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

W imieniu naszego Klienta, prywatnej Kliniki medycznej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

PIELĘGNIARKA - ASYSTENTKA PRZY ZABIEGACH PRZESZCZEPU WŁOSÓW

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

• instrumentariat przy zabiegach przeszczepu włosów

• odpowiednie przygotowanie tkanek do zabiegu przeszczepu

• asysta przy zabiegu dla lekarza wykonującego procedurę

Wymagania

• wykształcenie wyższe

• minimum 3-letnie doświadczenie przy zabiegach przeszczepu włosów

• znajomość technik i metod stosowanych przy przeszczepach włosów

• umiejętność przygotowania mieszków włosowych do przeszczepu

• umiejętność obsługi mikroskopu stereoskopowego

• wysoka kultura osobista i komunikatywność

• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

• umiejętność pracy w zespole

Klinika oferuje:

• elastyczność w podejściu do formy zatrudnienia (do ustalenia w zależności od preferencji kandydata)

• atrakcyjne wynagrodzenie finansowe

• możliwość rozwoju zawodowego

• pracę w młodym, energicznym zespole

• niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia