Pielęgnacja sadzonek - nie wymagamy języka - idealna dla Pań

Timing Sp. z o.o.

Venlo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego nowego klienta - światowego lidera w produkcji ziół.Poszukujemy osób chętnych do pracy od końca listopada na okres 2 miesięcy.

Jeśli nie lubisz stać w miejscu a praca przy przesadzaniu, pikowaniu sianiu i sadzeniu nie jest dla Ciebie problemem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Nie czekaj! Ilość miejsc ograniczona! Skontaktuj się z jednym z naszych biur i zapytaj o szczegóły oferty.

Zapewniamy:

• dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania

• cotygodniowe wypłaty prosto na Twoje konto

• system okresowych podwyżek

• dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin

• organizację transportu za granicę oraz darmowy dojazd do pracy

• zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii

• ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności

• pracę w przyjaznym zespole kierowanym przez polskich brygadzistów

• dostęp online do grafiku pracy i rozliczeń

• zdobycie doświadczenia w nowoczesnych zakładach pracy

• legalne zatrudnienie w firmie z długoletnim doświadczeniem

• dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdu

Sherpa International Force

Zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 470

Wymagania

- Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

- Możesz wyjechać ze znajomymi i zarobić pieniądze na ferie zimowe!

- Super zarobki plus dodatek za pracę w sobotę

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo