Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doswiadczonego piekarza/ciastkarza do pracy w piekarni na wschodniej Islandii.
Odpowiednia osoba powinna miec co najmniej 25 lat, byc gotowa do prac zmianowych,(czesc pracy odbywa sie w godzinach nocnych).
zakres prac :
Wypiek pieczywa od podstaw,
Wypiek ciast/tortow oraz ozdabianie ich,
Ponadto zwykle prace towarzyszace w/w to jest : utrzymanie czystosci w miejscu pracy itd.
Wymagane kwalifikacje:
Wyksztalcenie kierunkowe poparte dyplomem oraz doswiadczeniem,
Umiejetnosc pracy w zespole,
Umiejetnosc pracy pod presja czasu,
Higiena oraz kultura osobista na wysokim poziomie,
Bezwzglednie osoba mowiaca w jezyku angielskim.
Zapewniamy:
Umowe na czas nieokreslony na islandzkich warunkach
Wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie,
Bezplatny przelot,
Dobre godziny pracy,
Pomoc w znalezieniu mieszkania/pokoju w poblizu miejsca pracy,
Dofinansowanie do mieszkania przez pierwsze 6 miesiecy,
Pomoc w nauce jezyka islandzkiego
Podwyzke po osiagnieciu minimum jezykowego,

Poszukujemy kandydatow gotowych podjac prace na STALE.

Prezentacja firmy

Lostæti catering company was founded in September 1996 by Chef Va... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bezplatny przelot, dofinansowanie do zakwaterowania, dodatek urlopowy 10,17% od pensjii brutto
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne