Exact Systems GmbH
Exact Systems GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework.
Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego.
Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin oraz Rosji.
Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5 000 Kontrolerów Jakości Exact Systems GmbH.
Exact Systems GmbH Exact Systems GmbH

Picking Packing - Wsparcie logistyczne

Miejsce pracy: Holandia, Hapert, (ok 20 km od Eindhoven)

Oferujemy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy,
  • Pracę w systemie 2 zmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
  • Dodatki za pracę w soboty, niedziele oraz święta,
  • Strój roboczy + obuwie,
  • Zwrot kosztów dojazdów (zwrot za pokonany km swoim własnym samochodem),
  • Wsparcie polskiego koordynatora/kierownika projektu,
  • Strefę chilloutu z Play Station w miejscu pracy,
  • Nieodpłatne przekąski w przerwach w pracy (owoce, gofry itp.)
  • Szkolenie wdrażające – nie wymagamy doświadczenia!

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera,
  • Pakowania oraz przepakowywanie lamp LED.

Wymagania:

  • Posiadanie udokumentowanego 30 dniowego okresu ubezpieczenia w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) lub pobyty na terenie Polski przez ostatnie 30 dni
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems GmbH prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.