OTTO Work Force OTTO Work Force

Picker

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gądki

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Picker

Nr. Ref. MK/PICG/04/2015

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania- woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- zbieranie i kompletacja zamówień,

- przygotowywanie wysyłki,

- układanie towaru na palecie,

- ofoliowywanie towaru,

- rozkładanie zwrotów,

- wykonywanie dziennych/miesięcznych inwentaryzacji,

- obsługa wózka paletowego.

Mile widziane:

- status osoby uczącej się,

- uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie,

- praca w systemie 3 zmianowym,

- wynagrodzenie 11,90 zł brutto za godzinę,

- system premiowy,

- praca w ciągu tygodnia,

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy oraz przejścia na umowę o pracę,

- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidu,

- dyspozycyjność w ciągu tygodnia,

- możliwość dojazdu do Gądek we własnym zakresie,

- motywacja oraz chęć do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.