Seifert Polska Sp. z o.o.

PICKER-KA- praca na magazynie

Od: Seifert Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne

Seifert Polska Sp. z o.o. należąca do Seifert Logistics Group cieszy się ponad 15- letnim doświadczeniem w branży spedycji krajowej, międzynarodowej oraz logistyce.

Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują usługi najwyższej jakości.

Nasi pracownicy tworzą zespół specjalistów dzięki swojemu zaangażowaniu, pasji oraz własnej inicjatywie.

Umożliwiamy naszym pracownikom ciągły rozwój zawodowy poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technologii.

Chcesz odnieść sukces, dołącz do naszego zespołu.

PICKER-KA

Wrocław- Bielany

Nr ref.: 105-2015_MAG

Główne zadania:

  • kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki – komisjonowanie / picking
  • wyszukiwanie towarów zgodnie z zamówieniami
  • praca ze skanerem
  • prace porządkowe
  • prace inwentaryzacyjne
  • przygotowywanie zwrotów

Państwa profil:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy ze skanerem oraz dokumentacją magazynową
  • dokładność oraz szybkość w działaniu

Ponadto oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie I- zmianowym
  • dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)
  • dodatkowe świadczenie urlopowe oraz dofinansowanie do posiłków oraz karnetów sportowych
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej