OTTO Work Force

Picker - Gądki

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gądki

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Gądkach poszukujemy kandydata na stanowisko:

Picker
Nr. Ref. ML/PIC/01/2015

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania - woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- zbieranie i kompletacja zamówień,
- obsługa wózka paletowego.

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidu,
- dyspozycyjność w ciągu tygodnia,
- motywacja oraz chęć do pracy.

Mile widziane:

- status osoby uczącej się,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- doświadczenie w pracy na magazynie lub podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie,
- pracę 3 zmianową,
- wynagrodzenie 11,90 zł brutto za godzinę (+ dodatek nocny),
- system premiowy,
- praca w ciągu tygodnia,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy oraz przejścia na umowę o pracę,
- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.