Piaskarz - stawka 13-17 EUR/h - praca w Holandii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Holandia, Medemblik, Aldeboarn, zagranica

Miejsce pracy: Holandia, Medemblik, Aldeboarn

ZADANIA NA STANOWISKU:

Pracownik będzie miał za zadanie przygotować powierzchnię do piaskowania, kontrolować prawidłowość połączeń osprzętu do piaskowania jak również usunąć z rurociągów stare farby i inne materiały.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

Niezbędne jest posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym, dokładności i precyzji.

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich, wynagrodzenie zależne od doświadczenia 13-17 EUR brutto/h, zorganizowanie zakwaterowania.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Alicja Zabłocka
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.