Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

- obsługa urządzeń strumieniowo ściernych;

- przygotowanie powierzni pod malowanie;

- kontrola piaskowanej powierzchni;

- odpowiedzialność za porządek w miejscu pracy;

- właściwe używanie środków ochrony osobistej.

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki lub holenderski)

- udokumentowane co najmniej doświadczenie zawodowe piaskarz przemysłowy, na obiektach przemysłowych (zbiorniki,rafinerie, elektrownie , stocznie , zakłady chemiczne, inne)

- certyfikat VCA (mile widziany)

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy