Piaskarz - pracownik śrutowni

Mastec-Frenzak Sp. z o.o.

Mikołów , śląskie

Opis stanowiska pracy

Mastec-Frenzak Sp. z o.o. działająca w branży stalowej i części maszyn firma córka szwedzkiego koncernu Mastec, skupiającego 9 fabryk w Szwecji, Polsce i Chinach, do zakładu produkcyjnego w Mikołowie poszukuje pracowników na stanowisko:

Piaskarz-pracownik śrutowni

Od kandydatów wymagamy:

  • śrutowanie w kabinie elementów metalowych przeznaczonych do lakierowania,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • dbałość o prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

Gwarantujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie – stabilnej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Prezentacja firmy

produkcja konstrukcji stalowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy