Piaskarz - praca w przestrzeniach zamkniętych

Ajaks S.A

Poznań , Unia Europejska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Ajaks S.A

Firma wykonująca specjalistyczne usługi dla przemysłu poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków przewiduje bezpośrednią realizację specjalistycznych prac remontowych w przestrzeniach zamkniętych takich jak :

zbiorniki, reaktory, kolumny w rafineriach i innych zakładach przemysłowych na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Wymagania

- predyspozycje fizyczne i psychiczne do ww. rodzaju prac

- wysokie poczucie odpowiedzialności i umiejętność pracy w zespole

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych

- bardzo dobry stan zdrowia

- niekaralność

Zapewniamy:

- specjalistyczne szkolenia zawodowe

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania w wykonywaniu prac oraz stabilne zatrudnienie

- specjalistyczne badania lekarskie

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Prezentacja firmy

AJAKS to założona w 1991 roku firma specjalizująca się w usługach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis