PHP Programista aplikacji internetowych

Limango Polska Sp. z o.o.

50-073 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Limango to innowacyjna i szybko rozwijająca się platforma zakupów online w Europie. Należy do niemieckiej grupy kapitałowej „Otto Group”, jednej z wiodących firm w segmencie e-commerce na świecie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• rozwój istniejących aplikacji webowych,

• rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,

• wdrażanie w życie nowych funkcji i rozwój technologiczny platformy.

Wymagania

Dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji internetowych, a w szczególności:

• doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem PHP 5 w oparciu o wzorzec MVC,

• dobra znajomość PHP5 OOP,

• dobra znajomość relacyjnej bazy danych: MySQL,

• znajomość CSS, JavaScript i technologii Ajaxowych,

• umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (GIT)

• umiejętność pracy w środowisku Linux (UNIX/LINUX - „konsola”)

• znajomość Twig, JSON-RPC, PDO, jQuery, Memcache, bilbioteka Bootstrap.

Dodatkowymi atutami będą:

• znajomość technologii internetowych (JS/ HTML5, Ajax, CSS3),

• mile widziane doświadczenie w tworzeniu stron mobilnych,

• doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (Agile/Scrum).

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia,

• atrakcyjne warunki finansowe,

• możliwość współpracy z niemieckim zespołem IT,

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić,

• współtworzenie firmy silnie skoncentrowanej na rozwój,

• szybkie podejmowanie decyzji dzięki płaskiej hierarchii,

• dynamiczne, przyjazne środowisko pracy w młodym sympatycznym zespole,

• możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji także dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym,

• zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole działającym na różnych rynkach europejskich,

• pracę w bardzo klimatycznym biurze w centrum Wrocławia.

Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o dopisanie klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Limango to innowacyjna i szybko rozwijająca się platforma zakupów online... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy