Hays Poland

PHP Developer

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1154133

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław / zdalnie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
Współpraca: długofalowa
Zespół międzynarodowy,
Wymagany angielski min. B2
Elastyczne godziny pracy
100% zdalna praca

Obowiązki:

  • tworzenie modyfikacji i nowe funkcjonalności do platformy e-Commerce oraz PIM bazujących na oprogramowaniu Magento i Pimcore
  • tworzenie wydajnych, testowalnych i reużywalnych modułów Magento i/lub komponentów Pimcore
  • rozwiązywanie problemów związanych z przetwarzaniem dużej liczby danych
  • tworzenie testów jednostkowych i automatycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z językiem PHP (preferowane frameworki Zend, Symfony, Laravel) oraz Magento 1.x i 2.x
  • bardzo dobrą znajomość PHP OOP, SQL (MySQL, MSSQL)
  • znajomość wzorców projektowych, dobrych praktyk programistycznych, podstawowych zasad programowania obiektowego
  • podstawowa znajomość technologii frontendowych (HTML, CSS, JavaScript) z umiejętnością posługiwania się systemem kontroli wersji (Git)
  • umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole, pozytywne nastawienie
  • umiejętność pracy w metodykach zwinnych i z narzędziem JIRA z nastawieniem na usuwanie problemów i szukania nowych rozwiązań technologicznych

Mile widziane:

• znajomość technologii Bash, ElasticSearch, RabbitMQ, GraphQL, Kubernetes
• umiejętność tworzenia testów jednostkowych i automatycznych

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity (multisport, opieka medyczna)
  • Konferencje i szkolenia
  • Zajecia z angielskiego
  • Imprezy integracyjne
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland