Power Media

PHP Developer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta, jednej z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu - poszukujemy doświadczonego PHP Developera. Firma funkcjonuje w 8 krajach Uni Europejskiej, główna siedziba Polska mieści się we Wrocławiu.

Projekt dotyczy rozwoju i utrzymania internetowego systemu wspierającego zarządzanie siecią aptek, który wciąż jest rozwijany.

Zakres obowiązków:

projektowanie i programowanie aplikacji

projektowanie bazy danych

optymalizacja i utrzymanie oprogramowania

Firma oferuje:

zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B

możliwość pracy zdalnej w 100%

pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie

prace pełną wyzwań

możliwość rozwoju zadowolonego: budżet szkoleniowy

kartę Multisport

prywatną opiekę medyczną  (Medicover)

Wymagania:

mim. 3 lata doświadczenia na stanowisko PHP Developer

bardzo dobra znajomość PHP 7 OOP

bardzo dobra znajomość frameworka Symfony 4

dobra znajomość: frameworka Zend (lub podobnych)

umiejętność programowania z wykorzystaniem wzorców projektowych

znajomość: HTML, CSS, XML, JavaScirpt, jQuerty, Auax, SQL,

znajomość: baz danych: MtySQL, Oracle

znajomość mechanizmów eksportu danych do "biznesowych" formatów typu XLS

znajomość j. angielskiego (min. B2)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media