Hays Poland

PHP Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1127007

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (dworzec Wileński)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
Stawka: 90 zł / h netto
Angielski: B2
Zespół: 5 osób
Metodyki zwinne

Zadania:
  • Development i rozwój nowych funkcjonalności w systemach wewnętrznych i mobilnych w oparciu o istniejące założenia architektoniczne i funkcjonalne (aplikacje księgowe, aplikacje biznesowe, systemy wewnętrzne i zawnętrzne)
  • Analiza i usuwanie błędów aplikacji
  • Współpraca z zespołami wdrożeniowymi i utrzymania aplikacji

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP7, SQL, Framework Symfony 4, Bootstrap 4
  • Znajomość praktyk rozwiązań stosowanych w integracji systemów (SOAP, REST)
  • SVN/Git
  • Znajomosć systemu Linux od strony administratora (mile widziane)
  • Znajomość technologii frontendowych tj. HTML/CSS, JavaScript, Ajax (mile widziane)

Stack:
  • PHP7, SQL, Framework Symfony 4, Bootstrap 4
  • Bazy danych: MySQL, MSSQL
  • Linux (RedHat, Centos)
  • Konteneryzacja: Docker
  • Kubernetes
  • Kolejkowanie: Kafka, RabbitMQ
  • API

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland