PHP Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Twoja przyszła firma to Klient z branży e-commerce, który związku ze wzrostem firmy poszukuje Programistów PHP do zespołu Scrum-owego. Nasz klient posiada jeden z największych sklepów internetowych w Polsce i obecna jest na rynku międzynarodowym od 15 lat.

Dołączysz do warszawskiego zespołu zarządzającego aplikacją SCM (Supply Chain). Aplikacja ta służy do zarządzania wewnętrznymi procesami: zamówienia dostawców, dostępność produktów, zapasy itp.

Zakres zadań:

  • Rozwój aplikacji e-commerce w czterech krajach (Polska, Rumunia, Węgry, Bułgaria)
  • Dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości
  • Praca nad interesującymi projektami integracyjnymi, skupiając się na jednej z największych platform e-commerce w Europie Środkowej i Wschodniej

Używane technologie: PHP 5/7 + Symfony 2/3 (większość aplikacji to PHP 7 + Symfony 3), MySQL (Percona), ale także Redis lub MongoDB;Selen i Codeception - preferujemy automatyzację; Git PHPUnit, Jasmine, Sonar,RabbitMQ, Varnish, Supervisor

Jeśli nie znasz wszystkich tych technologii to nie problem! Nasz Klient pomoże się ich nauczyć :)

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie od 2-5 lat w tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji integracyjnych w technologii PHP
  • Doświadczenie w frameworkach PHP (preferowana Symfony)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Nasz Klient oferuje:

  • Program rozwojowy- możliwość uczestniczenia w szkoleniach, konferencjach
  • Pomimo ugruntowanej pozycji na rynku nadal kulturę start-upową
  • Uczestniczenie w globalnych projektach
  • Uczestniczenie w organizowanych comiesięcznych rozmowach technicznych i dorocznym, międzynarodowym Hackathon (dwie ostatnie edycje wygrały zespoły od Klienta!)
  • Stół do tenisa stołowego, stół do ping ponga, fotele do masażu i dostawę świeżych owoców :)

Devire Devire Devire Devire