PHP Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

PHP DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój, wdrożenie, utrzymanie wewnętrznego systemu CRM
  • Analiza i poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • Rozwój układu o skomplikowanej logice
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności
  • Integracja różnych usług finansowych

Wymagane:

  • Doświadczenia w programowaniu w technologii PHP
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • Znajomość relacyjnych baz danych - MySQL
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe projekty
  • Budżet: 7000 - 11 000 PLN brutto
  • Miejsce pracy: Centrum Warszawy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nowoczesne, przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy
  • Kariera na szczeblu międzynarodowym

Jeśli propozycja brzmi ciekawie zapraszam do niezobowiązującej rozmowy na temat powyższej oferty oraz pozostałych prowadzonych przez nasz zespół projektów !

Pozdrawiam serdecznie,

Consultant ICT

awg@hrk.pl

723 239 635

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.