PHP Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla lidera świadczącego profesjonalne usługi dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz innych firm z sektora finansowego, do działu IT poszukujemy Pracownika na stanowisko:

PHP DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie, implementacja i utrzymanie systemów rozwijanych przez Firmę
  • realizowanie zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej
  • tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • opiniowanie dokumentacji analitycznej

Wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości języka PHP
  • mile widziane doświadczenia w pracy z frameworkami: Zend, Laravel
  • znajomości podstaw technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
  • umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (Git, Geritt)
  • znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • zdolności analitycznych

Oferujemy:

  • udział w ciekawych  i unikalnych projektach informatycznych
  • stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
  • umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • wzrost kompetencji w zakresie najnowszych technologii
  • bogaty pakiet socjalny w tym m.in.  prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji: Biegowej, Piłki nożnej, Fotograficznej, Programistycznej i Rowerowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.