PHP Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej, poszukujemy aktualnie doświadczonej osoby na stanowisko:

PHP DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój unikatowej platformy webowej
  • Tworzenie od podstaw narzędzi B2B
  • Rozwój ciekawych wątków układu o skomplikowanej logice
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności
  • Integracja różnych usług na potrzeby projektu

Wymagane:

  • Doświadczenie w programowaniu w technologii PHP
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Udział w projekcie dotyczącym innowacyjnej platformy sprzedażowej
  • Wynagrodzenie do 15 000 PLN brutto
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Wachlarz możliwości rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu

Jeśli propozycja brzmi ciekawie zapraszam do niezobowiązującej rozmowy na temat powyższej oferty oraz pozostałych prowadzonych przez nasz zespół projektów !

Pozdrawiam serdecznie,

Consultant ICT

awg@hrk.pl

723 239 635

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.