PHP Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z moich Klientów znanej, renomowanej firmy, lidera w swojej branży poszukuje obecnie Kandydata na stanowisko:

PHP DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowa aplikacji
  • Rozwój aplikacji
  • Tworzenie oraz rozwijanie stron internetowych
  • Wspólna praca kreatywna w ambitnym zespole

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, Zend Framework, PostgreSQL
  • Znajomość angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej oraz pisania korespondencji
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu serwisów internetowych
  • Znajomość HTML5, CSS, LESS, Javascript/jQuery, Bootstrap3, GIT oraz wzorców projektowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ambitne zadania
  • Ciekawe projekty
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.