SMT Software Services S.A.

PHP Developer

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Projektowanie, rozwijanie oraz integracja oprogramowania oraz  rozwiązań z domeny OSS
  • Zarządzanie bazami danych, aplikacjami
  • Praca w zespołach projektowych wdrażających nowe rozwiązania narzędziowe
  • Praca nad nowymi produktami firmy

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka PHP,
  • Dobra znajomość: JavaScript, CSS, SQL, XML, jQuery, HTML5
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL, PostreSQL
  • Znajomość zagadnień związanych z TCP/IP
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz twórcze podejście do zadań

Mile widziane

  • Znajomość zasad zarządzania kodem w aplikacjach typu GIT,SVN
  • Znajomość Web Services w zakresie: REST, SOAP, WSDL, XML Schema
  • Doświadczenie w systemach zgłoszeniowych, workflow, monitorowania
  • Wiedza z zakresu ITIL Foundation
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia techniczne
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pakiet socjalny
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole