Opis stanowiska pracy

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w pracy jako programista, ale chcesz się nadal rozwijać? Interesuje Cię możliwość pracy przy ciekawych projektach razem z grupą pozytywnie nastawionych do życia profesjonalistów? Jeżeli tak, dobrze trafiłeś - poszukujemy Developera PHP, który dołączy do zespołu Globe Group, szybko rozwijającej się agencji interaktywnej, zajmującej się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych oraz aplikacji, pozycjonowaniem i szeroko pojętą reklamą, której zaufały m.in. takie jak marki Volkswagen, czy Sony.

Lokalizacja: Poznań

Budżet stanowiska: 3 000 - 5 500 PLN Netto

Oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomości PHP i programowania obiektowego,

• doświadczenia w pracy z Symfony 2-3

• dobrej znajomości MySQL,

• znajomości wzorców projektowych,

• co najmniej roku doświadczenia komercyjnego,

Dodatkowymi atutami będą:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• doświadczenie w tworzeniu REST API

Oferujemy:

• realną możliwość rozwoju w zespole doświadczonych specjalistów,

• możliwość wpływu na realizowanie projektów i rozwój firmy,

• formę współpracy dopasowaną do preferencji

• pracę w zgranym zespole nad ciekawymi, również międzynarodowymi, projektami

• pakiet benefitów zawierający subskrypcję Multisport oraz pakiet medyczny,

Brzmi kusząco? Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, niech dodatkowym argumentem będzie możliwość napicia się dobrej kawy i stół do piłkarzyków w biurze!

Aplikuj i sam się przekonaj jak ciekawie może być w pracy!

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu doradztwa zawodowego, rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP