Hays Poland

PHP developer

Poznań
Poznań
NR REF.: 1109414

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach
B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz
angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP Developer
Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • tworzenia i implementacji aplikacji webowych,
  • rozwoj systemów informatycznych,
  • uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania,
  • analizowanie i debugowanie kodu PHP

Wymagania:
  • PHP 7
  • Symfony 4,
  • modelowanie relacyjne bazy danych (MySQL, PostgreSQL),
  • Unix/Linux,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • język angielski B2

Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport
  • dużą autonomię i samodzielność przy realizacji zadań
  • elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland