Opis stanowiska pracy

22BIS Media z francuskiej grupy Nextedia poszukuje programisty PHP, który dołączy do naszego zespołu w Poznaniu.

Praca w biurze na pełen etat, umowa o pracę, dobre wynagrodzenie, ciekawe międzynarodowe projekty, miła, kameralna atmosfera.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Wymagania

• Dobra znajomość PHP (OOP)
• Znajomość architektury MVC i jednego z frameworków PHP
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji SVN
• Umiejętność pracy w zespole
• Otwartość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
• Znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:
• Dobra znajomość JavaScript (jQuery) oraz CSS
• Dobra znajomość frameworków Zend 2 i/lub Symfony 2
• Doświadczenie w dostosowywaniu aplikacji webowych do urządzeń mobilnych
• Wykształcenie kierunkowe.

Prezentacja firmy

Come&Stay is an international leader in email and mobile advertis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy