Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych w regionie Europy Środkowo Wschodniej wg rankingu Deloitte Fast 50 CE 2016 i 2017 roku, u nas masz możliwość rozwoju! Pracuj dla liderów branż takich jak Castorama, Nestle, Super-Pharm, Semilac, gdzie będziesz mógł sprawdzić się podczas realizacji najbardziej wymagających projektów ecommerce w naszym rejonie. Będziesz mógł zmierzyć się z integracjami systemów klasy ERP z platformami e-commerce, optymalizacją działania aplikacji jak i odzwierciedleniem skomplikowanej logiki biznesowej naszych klientów.

Rola:

  • Programowanie rozwiązań na potrzeby projektów e-commerce wdrożeniowych, rozwojowych i utrzymaniowych
  • Proaktywne podejście do codziennych obowiązków
  • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu
  • Doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP5, PHP7
  • Bardzo dobra znajomość MySQL
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z Web Services
  • Znajomość GIT, HTML5, CSS3
  • Przestrzeganie standardów PSR
  • Praktyczna umiejętność debugowania aplikacji webowych
  • Programowanie z nastawieniem na bezpieczeństwo aplikacji
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Redis/Varnish/NewRelic/BlackFire.io
  • Doświadczenie w pracy z BitBucket, Jira, Confluence
  • Znajomość frameworków Symfony, Zend
  • Podstawowa znajomość bibliotek JavaScript
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją prędkości działania aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenia w pracy w Scrum/Kanban

Oferujemy:

  • Nauczysz się optymalizować Magento2 aby działało pod dużym obciążeniem
  • Wpływ na wybór rozwiązania
  • Zorganizowaną pracę w oparciu o Scrum/Kanban i przy pomocy narzędzi takich jak Jira, Confluence, BitBucket, a do automatyzacji używamy Jenkinsa
  • Pracę w gronie profesjonalistów chętnie dzielących się wiedzą
  • Luźną atmosferę w gronie młodych ludzi
  • Pyszne śniadania organizowane w każdy czwartek
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Firma BOLD od ponad 7 lat doradza, projektuje i wdraża rozwiązani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy