Opis stanowiska pracy

Spółka Positive Power Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania oraz wdrożeniami zaawansowanych technologicznie systemów IT, dedykowanych platform e-commerce typu B2B, B2C, rozwiązań klasy CRM oraz aplikacji mobilnych. W ciągu dekady zaufało nam ponad 400 firm, startupów oraz instytucji z kraju i z zagranicy. Od 2014 roku jesteśmy częścią grupy INDATA S.A., będącej holdingiem podmiotów informatycznych o zasięgu ogólnopolskim. Dążymy do realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów aby cały czas się rozwijać w branży IT.

Największym kapitałem naszej firmy są pracownicy i tylko wraz z ich rozwojem może rozwijać się nasza firma. Dlatego tak ważne jest dla nas zadowolenie, satysfakcja z pracy oraz rozwój osobisty członków naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: PHP Developer

OBOWIĄZKI:

  • Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe, zgodnie z procedurami oraz najlepszymi praktykami branżowymi.
  • Analiza, projektowanie i programowanie projektów zleconych przez przełożonego.

OFERUJEMY:

  • Pracę przy projektach dla największych brandów – w Polsce i na świecie.
  • Stanowisko pracy pozwalające wykorzystać mocne strony i zasoby oraz umożliwiające rozwój zawodowy.
  • Umowę o pracę/B2B lub inną - dostosowaną do potrzeb pracownika.
  • Wynagrodzenie stałe (od 4 tys zł netto w zależności od doświadczenia).
  • System premiowy, który pozwala docenić osoby, które angażują się w powierzone im zadania.
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branżowych, dzięki którym jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami technologicznymi.
  • Dofinansowany karnet sportowy oraz pakiet opieki zdrowotnej.
  • Dostęp do biblioteki książek i pism branżowych.
  • Pyszną mieloną kawę z ekspresu.
  • Pracę w kreatywnym i sympatycznym zespole, który sukcesywnie realizuje nowe wyzwania.
  • Biuro w Centrum Gliwic z dogodnym dojazdem (PKP, komunikacja miejska, DTŚ).
  • Możliwość częściowej współpracy zdalnej.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka PHP 5 i obiektowych wzorców projektowych.
  • Umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomości języka SQL.
  • Wymagana znajomość: JavaScript, HTML 5, CSS 3.
  • Wymagana znajomość co najmniej jednego frameworka PHP.
  • Wymagana znajomość co najmniej jednego systemu kontroli wersji (git, svn).
  • Mile widziana znajomość: Zend 2, Doctrine, jQuery, AngularJS, Laravel.
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie średnio-zaawansowanym (praca z dokumentacją techniczną).

Prezentacja firmy

Firma Positive Power Sp. z o.o. to software house zajmujący się opr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, potem nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, dodatki, multisport, ubezpieczenie itd.
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy