Opis stanowiska pracy

PRACA ZDALNA. W zwiazku z rozwojem poszukujemy PHP developera który dołączy do naszego zespołu.
Nasz team wykonuje dużo ciekawych projektów, dodatkowo mamy dużą dowolność wyboru technologii.
Wśrod naszych klientów są Allegro, TVN czy Milka.

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach, będziesz pracował dla klientów z całego świata.
  • Czas na research i naukę nowych technologii.
  • Pracę zdalną z elastycznym grafikiem godzin dzięki któremu będziesz mieć możliwość pogodzenia pracy z pasjami i życiem prywatnym.

Wymagania

Twoje obowiązki

  • Będziesz tworzyć i rozwijać aplikacje z zastosowaniem: Slim, Wordpress, Laravel i innych.
  • Współpraca z zagranicznymi klientami oraz wycena czasową własnych zadań.
  • Będziesz rozwijał wewnątrz firmowe projekty.

Mile widziane

  • Programowania to Twoja pasja. :)
  • Znasz WP.
  • Gulp, SASS, Travis.
  • Git.

Prezentacja firmy

men at code software house.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy