Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty PHP do naszego SCRUM'owego zespołu :)

Twoje zadania:
· Tworzenie ciekawych internetowych aplikacji,
· Projektowanie i tworzenie baz danych,
· Rozwój wewnętrznego engine.

Oferujemy:
· Umowa o pracę z możliwością przejścia na czas nieokreślony,
· Pracy na miejscu w firmie,
· Atrakcyjne wynagrodzenie,
· Dodatkowe premie okresowe,
· Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
· Praca w systemie SCRUM
· Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach,
· Pracę w młodym i sympatycznym zespole

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
· Znajomości języka PHP (w tym także zagadnień OOP),
· Znajomości zagadnień z zakresu relacyjnych baz danych MySQL
· Podstawowej wiedzy z zakresu HTML, JavaScript, Ajax, JQuery oraz CSS,
· Znajomości podstawowych zasad MVC,
· Dobrej organizacji pracy, samodzielności, zaangażowania.

Mile widziane:
· Znajomość co najmniej jednego frameworka (np Symfony2, CI bądź inny),
· Doświadczenie w użytkowaniu GIT

Prezentacja firmy

Spółka Grzesik Collective Business Sp. z o.o. została powołana w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy