Opis stanowiska pracy

Bacznie śledząc dynamicznie zmieniające się trendy, standardy i rozwiązania w e-commerce, jest on dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Wraz z nabytym doświadczeniem, wiedzą i indywidualnym podejściem pozwala nam to na zapewnienie naszym Klientom szeregu usług i technologii, które skutecznie wspierają ich sprzedaż online i offline. Nasze autorskie, nowoczesne rozwiązania w dziedzinie technologii, przetwarzania danych i kreacji dają markom możliwość szybkiego dostosowywania się do zmieniających się trendów konsumenckich, pomagają im odkryć sposoby angażowania zarówno obecnych, jak i nowych klientów.
Zespół profesjonalistów Grupa AMP MEDIA wykorzystuje swoją dogłębną wiedzę do przeprowadzania badań i analiz dotyczących użytkowników w dynamicznie rozwijającej się erze multichannel. Jesteśmy entuzjastami technologii, koncentrujemy się na rozwiązaniach digital zapewniających wielokanałowy rozwój marek naszych klientów. Integrujemy, testujemy, zapewniamy hosting, wspieramy i optymalizujemy procesy zarządzania i rozwoju, aby były skalowalne, wydajne i bezpieczne.

Oferujemy pracę na stanowisku programisty PHP w ramach wdrożeń dla czołowych marek w Polsce i zagranicą. Praca może być wykonywana w lokalizacji: Częstochowa

Wymagania

Technologie, których znajomość będzie dla nas istotna podczas rekrutacji:
- PHP (OOP)
- Znajomość podstawowych wzorców projektowych
- Symfony 3/4
- JavaScript (ES6)
- HTML/CSS/SCSS
- MySQL
- Git
- Pisanie testów jednostkowych / behawioralnych
- Znajomość technologii REST lub SOAP

Technologie, których znajomość będzie mile widziana:
- Docker
- Selenium
- Jenkins
- TeamCity
- Gerkin

Proces / podejście:
- Agile
- SCRUM
- Testy wewnątrz zespołu

Software:
- Pakiet Atlassian
- Slack

Szukamy inżynierów, którzy:
- mają min. 2 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- lubią technologiczne wyzwania,
- programowanie to ich pasja i chcą się dalej rozwijać,
- lubią dyskutować nad projektowanymi rozwiązaniami,
- chętnie dzielą się wiedzą z innymi.

Co możemy Ci zaoferować?
- dostęp do unikalnego know-how w dziedzinie technologii i marketingu internetowego oraz e-commerce,
-możliwość zdobywania nowych doświadczeń w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie,
- przestrzeń do rozwoju zawodowego,
- doskonałą atmosferę w pracy w kameralnym środowisku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- szkolenia.

Prezentacja firmy

Having e-trade in mind we provide our Clients with several services and ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta