PHP Developer - Zend

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Dla naszego Klienta firmy z branży IT, który specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług dla MLM, OTTO HR Solution poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: MG/PHP/03/2015

Obowiązki:
• Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych,
• Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie,
• Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania,
• Wkładanie każdego dnia niezbędnego wysiłku w rozwój siebie oraz firmy

Wymagania:
• Biegła znajomość PHP 5, OOP i wzorców projektowych
• Znajomość Zend Framework
• Umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (znajomość języka SQL)
• Podstawowa znajomość XHTML, DOM, AJAX, JSON, CSS
• Umiejętność pracy z GIT
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
• Terminowość i sumienność

Mile widziane będą:
• Znajomość XML i WebServices (SOAP)
• Znajomość zagadnień Cloud Computing ze wsparciem na Amazon WebServices
• Znajomość jQuery
• Znajomość DOCTRINE
• Znajomość Zend Framework 2
• Znajomość systemu szablonów Twig
• Znajomość modelu Git Flow
• Znajomość systemu zarządzania pakietami Composer
• Umiejętność pracy w środowisku Vagrant

Oferujemy:

• Swobodną atmosferę pracyy
• Zatrudnienie na B2B lub umowę zlecenie
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Udział w dużych, międzynarodowych projektach i unikalnych technologiach
• Prywatną opiekę zdrowotną
• Konsola PS3 (Mortal Kombat 9, Fifa 2015) do dyspozycji po godzinach
• Pracę w bardzo zgranym, otwartym, rozwijającym się zespole
• Wyjazdy i spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.