Opis stanowiska pracy

Firma z Katowic poszukuje programistów do pracy nad budową i rozwojem video-platformy edukacyjnej WikiVid mającej na celu rozpowszechnianie wiedzy za pomocą słowa i obrazu.

Aktualnie w Polsce i w Niemczech zatrudniamy 40 osób. W najbliższym czasie przewidziana jest ekspansja działalności na m.in. Czechy, Słowację oraz Rosję, dlatego aktywnie poszukujemy nowych pracowników. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Katowic.

Stanowisko: PHP Developer

Opis stanowiska:

- budowa i rozwój oprogramowania/platformy WikiVid

- tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

- testowanie i optymalizację kodu

- współpracę z innymi działami

Wymagania:

- znajomość PHP 5 oraz paradygmatu OOP

- znajomość relacyjnej bazy danych MySQL (+ PDO)

- umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (np. SVN)

- podstawy HTML

Dodatkowo:

- Java Script + jQuery

- wzorce projektowe

- mysqli

- Node.js

- znajomość innych baz danych

- arkusze stylów CSS

Oferta:

Docenimy Twoją pracę, więc jeśli tylko sprostasz powyższym obowiązkom i wymaganiom, zaproponujemy Ci:

- pracę z umową na pełny etat

- wynagrodzenie (brutto): od 3000 zł  do 5500 zł

- bezpłatny kurs języka angielskiego lub niemieckiego

- dofinansowanie/zwrot kosztów dojazdów

- możliwość bezpłatnych kursów i szkoleń

- pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie

- kartę Multisport;

Pracując w WikiVid będziesz miał niepowtarzalną możliwość pracy w dynamicznym, ukierunkowanym na sukces zespole. Zajmujemy się wiedzą, ale także szerzymy ją wewnątrz Fundacji, dlatego nastaw się na nieustanny rozwój swoich umiejętności. Jeśli uważasz, że jesteś osobą ambitną i chcesz być częścią naszych projektów to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoją aplikację za pomocą niniejszego portalu.

Wymagania

Wymagania:
- umiejętnpść korzystania z systemu kontroli wersji (np. SVN)

Dodatkowo:
- mysqli
- Node.js

Prezentacja firmy

Fundacja WikiVid ma na celu rozpowszechnianie wiedzy za pomocą sł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
karta Multisport, kursy i szkolenia, zwrot kosztów dojazdu
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy