PHP Developer - Fingoweb

Fingoweb

31-444 Kraków, małopolskie

Fingoweb to ponad 35 osobowa firma, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji internetowych. Pracujemy z dużymi korporacjami, jak również z ambitnymi startupami. Nasi klienci są w Polsce i za granicą (USA, UK, Norwegia, Austria, Niemcy).

Fingoweb.com - młoda, rozwijająca się (aktualnie 25 osób) firma, założona przez freelancera, programistę PHP/JavaScript z 15-letnim doświadczeniem, poszukuje osoby do współpracy na stanowisku programista PHP/JavaScript + html/css.

Wymagania:

  • umiejętność programowania w języku PHP (Szukamy osoby, która lubi programować, a nie osoby, która "zrobiła kurs")
  • podstawowa znajomość JavaScript
  • podstawowa znajomość html/css
  • chęć do nauki! (pod okiem starszych programistów nauczymy Cię dużo i szybko!)

Szukamy osoby na pełny etat z doświadczeniem minimum 1 rok, ale rozpatrzymy również kandydatury studentów ostatnich lat w niepełnym wymiarze godzin.

Mile widziana:

  • znajomość Laravel, lub CakePHP, Symfony
  • znajomość SlimPHP lub Silex
  • znajomość architektury REST API

Zakres zadań:

  • Tworzenie oraz modyfikacja backendu w PHP (około 75% czasu pracy)
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu (około 10% czasu pracy)
  • Analiza błędów (około 10% czasu pracy)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (około 5% czasu pracy)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zmiany projektu
  • wybór technologii przy nowych projektach
  • wybór narzędzi dostosowanych do Ciebie
  • cyklicznie szkolenie wewnętrzne
  • wsparcie starszych programistów (code review)

Jak pracujemy?

  1. System kontroli wersji: GIT (Gitlab)
  2. Budowanie aplikacji jedną komendą? Tak, "git push" (resztą zajmuje się Gitlab CI)
  3. Czy budujemy aplikację codziennie? Tak, każdy push buduję aplikację!
  4. Bug Tracker: Asana
  5. Czy naprawiamy błędy zanim przechodzimy do nowych zadań? Tak!
  6. Czy zawsze mamy aktualny harmonogram? Tak, minimum cotygodniowy status i aktualizacja harmonogramu
  7. Czy pracujemy z specyfikacją? Tak!
  8. Czy warunki w biurze pozwalają się skupić? Wiemy jak ważne jest dla programisty "flow" i "getting into the zone"
  9. Narzędzia? 2 monitory 24", dyski SSD, intel i5+, ramu nigdy za wiele + PHPSTORM! (Mac, Windows, Linux do wyboru)
  10. Czy mamy testerów? Tak!

Pracujemy głównie z następującymi narzędziami i technologiami:

Server side:

PHP 7, Laravel/CakePHP, SlimPHP, Propel ORM/Doctrine

W kręgu zainteresowań:

Machine learning

Databases:

MySql/MariaDB,Postgresql, MongoDB, RethinkDB, CouchDB

Workflow

Asana + Gitlab ( Code Review, GitFlow, Continuous Integration)

Fingoweb
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Szanujemy Ciebie i Twój czas! Każdy kandydat otrzymuje od nas informacje
o wyniku procesu rekrutacji.