Personel sprzątający z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mszczonów

Opis oferty pracy:
STANOWISKO: Personel sprzątający z orzeczeniem

Poszukujemy pań i panów.

MIEJSCE PRACY: Mszczonów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Panie: sprzątanie biur, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych
Panowie: sprzątanie hali magazynowej, obsługa maszyny czyszczącej, drobne prace gospodarcze

ZMIANOWOŚĆ: 2 zmiany: pon – pt 6-14, 14-22

OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie w wysokości 1800 netto
- DARMOWY DOJAZDY DO PRACY z Mszczonowa i okolic
- Umowę o pracę
- Przeszkolenie w obsłudze maszyny czyszczącej
- Zwrot kosztów poniesionych na leki
- Możliwość dofinansowania do turnusu rehabilitacyjnego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 799-014-843

Wymagania:
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (wymóg konieczny)
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- dyspozycyjność
- chęci do pracy