PERSONEL OBSŁUGI KINA

Multikino SA

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Multikino S.A. prowadzi i rozwija sieć nowoczesnych centrów rozrywkowych oferujących dużo więcej niż tylko kino - między innymi eventy, transmisje w formacie HD, imprezy promocyjne i marketingowe.

W związku ze zbliżającym się, planowanym na początek listopada, otwarciem elbląskiego Multikina
w nowym miejscu – Centrum Handlowym Ogrody, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji wszystkie osoby chętne do podjęcia pracy w naszym kinie jako:

Miejsce pracy: Elbląg

Zakres obowiązków:

  • obsługa kas biletowych
  • przygotowywanie i sprzedaż artykułów spożywczych
  • utrzymywanie czystości obiektu, dbałość o jakość obsługi klienta, zarówno w salach projekcyjnych,
    jak i w punktach usługowych rozmieszczonych na terenie całego obiektu

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • ukierunkowanie na klienta
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • darmowe bilety
  • system premiowania
  • możliwość awansu i rozwoju wraz z firmą w Polsce
Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV koniecznie z zawarciem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych – za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.