Performance Marketing Specialist

Gomez

Suchy Las k. Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomezpl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii performance,
  • Planowanie, realizacja i koordynowanie kampanii e-commerce,
  • Koordynacja działań związanych z obsługą kampanii performance,
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu performance,
  • Wdrażanie nowych technik i optymalizacja strony www,
  • Optymalizacja kampanii i analiza ich efektywności w oparciu o dostępne narzędzia oraz tworzenie rekomendacji,
  • Raportowanie i wyciąganie wniosków na podstawie analiz,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firm.

Wymagania:

  • Znajomość Facebook Ads Managera i Google Analytics,
  • Znajomość rynku e-commerce,
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość technik SEO i SEM,
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: marketing),
  • Doświadczenie w przygotowywaniu media planów i pozycjonowaniu stron www,
  • Dobra organizacja pracy, terminowość i umiejętność analizy danych,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Zainteresowanie modą.

Oferujemy:

  • Doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez,
  • Karty MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna),
  • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,
  • Atrakcyjne rabaty na nasze kolekcje,
  • Zgrany i otwarty zespół, który codziennie dostarcza nowych wyzwań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Gomez Fashion Store to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce