Performance & Content Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, firmy handlowej która posiada punkty sprzedaży na terenie Polski,  a także bardzo prężnie rozwijającą się platformę sprzedażową, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Performance & Content ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w przygotowaniu i realizacji kampanii online
  • Dobór mediów i odpowiednich narzędzi dla prowadzonych działań w obszarze e-commerce i marketingu cyfrowego
  • Rozwój i optymalizacja przyjętych strategii
  • Zarządzanie współpracą z agencjami, domami mediowymi itp.
  • Monitorowanie i analizowanie rozwoju rynku
  • Zarządzanie zespołem specjalistów

Wymagania:

  • Doświadczenia w firmie handlowej w obszarze marketingu cyfrowego
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju marketingu cyfrowego dla e-sklepu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, kampanii e-mail marketingowych, reklamowych online oraz w mediach społecznościowych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu i monitorowaniu pracy agencji marketingowych działających w obszarze digital.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę + premię
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.