Alma S.A.

PENTESTER

Od: Alma S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie testów bezpieczeństwa zgodnie z przyjętymi standardami i metodyką
  • Testowanie wewnętrznych i zewnętrznych systemów, sieci i infrastruktury, symulacja ataków możliwych do przeprowadzenia przez hakerów
  • Analiza konfiguracji urządzeń sieciowych: switche, routery, IDS, IPS, UTM, firewall, WAF oraz zabezpieczeń systemów operacyjnych i baz danych
  • Gromadzenie danych wymaganych do opracowania raportów z testów penetracyjnych
  • Ocena ryzyka związanego z podatnościami zidentyfikowanymi w trakcie testów penetracyjnych
  • Opracowanie rekomendacji usprawnień związanych z podatnościami na zagrożenia bezpieczeństwa informacji
  • Ocena, implementacja i rozwój narzędzi i procedur zapewnienia bezpieczeństwa informacji
  • Doradztwo i wsparcie w realizacji procedur związanych z bezpieczeństwem

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Pentetser lub DevOps Engineer, Inżynier wsparcia NOC/SOC
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux i Windows
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego na poziomie technicznym
  • Dobra znajomość technologii, urządzeń i protokołów uzywanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych
  • Umiejętność pisania skryptów w co najmniej jednym z popularnych języków (Python, Bash, Powershell)
  • Język angielski na poziomie minimum komunikatywnym, umożliwiającym czytanie dokumentacji i komunikację z członkami zespołu

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość metodyk testów penetracyjnych (PTES,OSSTM)
  • Znajomość narzędzi takich jak: Cobalt Strike, Faraday, Metasploit, PowerSploit, Veil Framework
  • Posiadanie certyfikatów poświadczających zawodowe kompetencje i wiedzę
  • Chęć wykonywania własnych badań i prezentacji wyników na konferencjach w PL i za granicą Np. Security BSides, PHDays, DSS ISTEC etc.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozważymy zatrudnienie na B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • Pracę z klientami z różnych branż i sektorów
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
Alma S.A.